Menu
Your Cart

Слим фит Карирана Мулти Кошула

Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Слим фит Карирана Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR220073-680
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Карирана Мулти Кошула Слим фит Карирана Мулти Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со два џебови
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро