Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Темно сина Маица

Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Темно сина Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: TS210011-47
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Сива Маица Слим фит Еднобојна Крем Маица Слим фит Еднобојна Сива Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро