Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Минт Маица

Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Слим фит Еднобојна Минт Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS220001-MINT
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Минт
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро