Menu
Your Cart

Слим фит Линии Сива Маица

Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
Слим фит Линии Сива Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS220003-303
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Линии Мастило сина Маица Слим фит Линии Сина Маица Слим фит Линии Сина Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Линии
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро