Menu
Your Cart

Слим фит Линии Сина Маица

Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
Слим фит Линии Сина Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS220003-300
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Линии Сива Маица Слим фит Линии Сина Маица Слим фит Линии Темно сина Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Линии
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро