Menu
Your Cart

Слим фит меланж Црна Маица

Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
Слим фит меланж Црна Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS210016-300
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит меланж Розева Маица Слим фит меланж Сива Маица Слим фит меланж Сина Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени меланж
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% pamuk 50% poliester
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро