Menu
Your Cart

Слим фит меланж Сина Маица

Слим фит меланж Сина Маица
Слим фит меланж Сина Маица
Слим фит меланж Сина Маица
Слим фит меланж Сина Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит меланж Сина Маица
Слим фит меланж Сина Маица
Слим фит меланж Сина Маица
Слим фит меланж Сина Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит меланж Сина Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: TS210016-304
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит меланж Розева Маица Слим фит меланж Сива Маица Слим фит меланж Црна Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени меланж
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% pamuk 50% poliester
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро