Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Црна Блуза

Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Црна Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: SW220003-02
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Со капа
Вид на ракави Долги ракави
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Има
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро