Menu
Your Cart

Слим фит Принт Темно сина Блуза

Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Принт Темно сина Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: SW220004-47
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


Слим фит Принт Маслинеста Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро