Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза

Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: SW200003-LC1
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна Бела Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Памук
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Ролка
Вид на ракави Долги ракави
Состав 95% памук 5% еластан
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро