Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Црна Блуза

Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
-34 %
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Ситни дезени Црна Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: SW200002-02
790ден
1,190ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Ситни дезени Бордо Блуза Слим фит Ситни дезени Темно сина Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро