Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Бела Блуза

Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Бела Блуза
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: TS190003-01
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна Индиго Блуза Слим фит Еднобојна Црна Блуза Слим фит Еднобојна Темно сина Блуза

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук еластин
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро