Menu
Your Cart

Еднобојна Зелена Трегери

Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Еднобојна Зелена Трегери
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Еднобојна Зелена Трегери
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: PASK141-736
650ден
Ex Tax: 650ден
Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Полиуретан полиестер-елестин
Група производи Трегери
Дезени Еднобојна
Состав Главна ткаенина 70% полиестер 30% еластин / втора ткаенина 100% полиуретан

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро