Menu
Your Cart

Дизајнирана Трегери

Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Дизајнирана Трегери
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
 • Model: PASK144-603
650ден
Ex Tax: 650ден


Дизајнирана Трегери Дизајнирана Трегери Дизајнирана Трегери
Објаснување
Тип на култура Полиуретан полиестер-елестин
Група производи Трегери
Дезени Дизајнирана
Состав Главна ткаенина 70% полиестер 30% еластин / втора ткаенина 100% полиуретан

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро