Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Бордо Маица

Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Класик фит Еднобојна Бордо Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: CT220002-CL1
790ден
Ex Tax: 790ден


Класик фит Еднобојна Сива Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро