Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Сина Маица

Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Класик фит Еднобојна Сина Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: CT220001-BLM
790ден
Ex Tax: 790ден


Класик фит Еднобојна Бела Маица Класик фит Еднобојна Црвена Маица Класик фит Еднобојна Црна Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро