Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Портокалова Маица

Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Портокалова Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: TS220001-09
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Портокалова
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро