Menu
Your Cart

Слим фит меланж Розева Маица

Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
Слим фит меланж Розева Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS210016-305
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит меланж Сива Маица Слим фит меланж Сина Маица Слим фит меланж Црна Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Розева
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени меланж
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% pamuk 50% poliester
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро