Menu
Your Cart

Супер слим фит Принт Црна Кошула

Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Супер слим фит Принт Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SSF21006-430
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Супер слим фит Принт Сина Кошула Супер слим фит Принт Темно сина Кошула Супер слим фит Принт Темно сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Супер слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро