Menu
Your Cart

Класик фит Со точки Црна Кошула

Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Класик фит Со точки Црна Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Со точки Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL210020-382
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро