Menu
Your Cart

Биг сајз Принт Маслинеста Кошула

Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Биг сајз Принт Маслинеста Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT210012-383
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


Биг сајз Принт Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Маслинеста
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро