Menu
Your Cart

Слим фит Принт Сива Кошула

Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Слим фит Принт Сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR210128-340
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Слим фит Принт Темно сина Кошула Слим фит Принт Сива Кошула Слим фит Принт Мастило сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро