Menu
Your Cart

Супер слим фит Со точки Сина Кошула

Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
-34 %
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Супер слим фит Со точки Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SSF21001-361
790ден
1,190ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Супер слим фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро