Menu
Your Cart

Супер слим фит Принт Сина Кошула

Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Супер слим фит Принт Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR200071-605
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


Супер слим фит Принт Темно сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Супер слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро