Menu
Your Cart

Супер слим фит Со цветови Бела Кошула

Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
-47 %
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Супер слим фит Со цветови Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SSF18014-604
690ден
1,290ден
Ex Tax: 690ден


Супер слим фит Со цветови Бела Кошула Супер слим фит Со цветови Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Супер слим фит
Дезени Со цветови
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро