Menu
Your Cart

Слим фит Карирана Сина Кошула

Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
-47 %
Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
Слим фит Карирана Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR200109-950
690ден
1,290ден
Ex Tax: 690ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро