Menu
Your Cart

Слим фит Принт Сина Кошула

Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Слим фит Принт Сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Принт Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR200108-800
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро