Menu
Your Cart

Слим фит Дизајнирана Сива Кошула

Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Слим фит Дизајнирана Сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR200039-304
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Слим фит Дизајнирана Сина Кошула Слим фит Дизајнирана Сина Кошула Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро