Menu
Your Cart

Слим фит Дизајнирана Сина Кошула

Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Дизајнирана Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR200039-301
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Слим фит Дизајнирана Сина Кошула Слим фит Дизајнирана Тиркизна Кошула Слим фит Дизајнирана Сива Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро