Menu
Your Cart

Слим фит Принт Бела Кошула

Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
-47 %
Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
Слим фит Принт Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR200081-800
690ден
1,290ден
Ex Tax: 690ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 97% Памук,3% Еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро