Menu
Your Cart

Слим фит Со точки Индиго Кошула

Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Слим фит Со точки Индиго Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR14112-971
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


Слим фит Со точки Розева Кошула Слим фит Со точки Бела Кошула Слим фит Со точки Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро