Menu
Your Cart

Класик фит Со точки Бордо Кошула

Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Класик фит Со точки Бордо Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL16031-633
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Со точки
Вид на крагња Скриени копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро