Menu
Your Cart

Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула

Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
-47 %
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Слим фит Со цветови Маслинеста Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR180132-210
690ден
1,290ден
Ex Tax: 690ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Маслинеста
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Со цветови
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 52% памук 45% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро