Menu
Your Cart

Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица

Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица
Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица
Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: BT220011-93
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Биг сајз Еднобојна Црна Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Мастило сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Биг сајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро