Menu
Your Cart

Биг сајз Еднобојна Зелена Маица

Биг сајз Еднобојна Зелена Маица
Биг сајз Еднобојна Зелена Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Биг сајз Еднобојна Зелена Маица
Биг сајз Еднобојна Зелена Маица
Биг сајз Еднобојна Зелена Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT220011-NG
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Биг сајз Еднобојна Црна Маица Биг сајз Еднобојна Мастило сина Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Биг сајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро