Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Жолта Маица

Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Жолта Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: TS220002-NY
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна Виолетова Маица Слим фит Еднобојна Сина Маица Слим фит Еднобојна КРЕМ Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Жолта
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро