Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Виолетова Маица

Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Слим фит Еднобојна Виолетова Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS220002-LILAC-2
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна Жолта Маица Слим фит Еднобојна Сина Маица Слим фит Еднобојна КРЕМ Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Виолетова
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро