Menu
Your Cart

Слим фит Принт Бела Маица

Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
Слим фит Принт Бела Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS220016-305
650ден
Ex Tax: 650ден


Слим фит Принт Бела Маица Слим фит Принт Бела Маица Слим фит Принт Бела Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро