Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Беж Маица

Класик фит Еднобојна Беж Маица
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Класик фит Еднобојна Беж Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Беж Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: CT220001-71
790ден
Ex Tax: 790ден


Класик фит Еднобојна Бела Маица Класик фит Еднобојна Црвена Маица Класик фит Еднобојна Црна Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Беж
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро