Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Розева Маица

Слим фит Еднобојна Розева Маица
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Слим фит Еднобојна Розева Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Розева Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: TS220013-PUDRA
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Сина Маица Слим фит Еднобојна Црна Маица Слим фит Еднобојна Маслинеста Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Розева
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро