Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Индиго Маица

Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Слим фит Еднобојна Индиго Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS220001-000
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро