Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Сива Маица

Класик фит Еднобојна Сива Маица
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Класик фит Еднобојна Сива Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Сива Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: CT220002-76
790ден
Ex Tax: 790ден


Класик фит Еднобојна Бордо Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро