Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Крем Маица

Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Слим фит Еднобојна Крем Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS210011-SND
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Сива Маица Слим фит Еднобојна Сива Маица Слим фит Еднобојна Темно сина Маица

Достапни опции

Објаснување
Боја Крем
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро