Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња

Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
-29 %
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Слим фит Еднобојна Бордо Џемпер со копчиња
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: 4600STDST001-099
990ден
1,390ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Акрил-волна
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро