Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Кошула

Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
-38 %
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Модерен фит Еднобојна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: 3012TCO01003-41
490ден
790ден
Ex Tax: 490ден


Модерен фит Еднобојна Сина Кошула Модерен фит Еднобојна Бела Кошула Модерен фит Еднобојна Црна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Полиестер,35% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро