Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Минт Кошула

Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
Класик фит Карирана Минт Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL210012-400
790ден
Ex Tax: 790ден


Класик фит Карирана Сина Кошула Класик фит Карирана Тиркизна Кошула Класик фит Карирана Црвена Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Минт
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро