Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Маица

Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна  Маица
БЕСТ СЕЛЕРИ 2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна  Маица
Слим фит Еднобојна Маица
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: TS210002-TL1
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро