Menu
Your Cart

Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула

Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
-38 %
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD16006-660
490ден
790ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро