Menu
Your Cart

Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула

Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
-38 %
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: MD16006-643
490ден
790ден
Ex Tax: 490ден


Модерен фит Ситни дезени Сина Кошула Модерен фит Ситни дезени Индиго Кошула Модерен фит Ситни дезени Мулти Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро