Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Мулти Кошула

Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Класик фит Еднобојна Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL190006-169
990ден
Ex Tax: 990ден


Класик фит Еднобојна Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро